KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15418277
nr 1541 8277
Björn Hedlund
(f. 1932), Sverige
Etsningar, 5 st, I mapp. Signerad, numrerad EA 3/3, bladets mått: 33x26, oramade lösa blad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 maj 2023
kl 18:34:16
21/5 13:04:37
Björn Hedlund
Läs mer om Björn Hedlund